ZAPRASZAM NA POKŁAD!

To będzie najciekawsza podróż!
O KSIĄŻCE
O MNIE
DLACZEGO WARTO
FRAGMENT
BOOKBOX
KUP KSIĄŻKĘ
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

O książce

Turbulencja

Szanowni Państwo, mówi kapitan,


witamy na pokładzie Turbulencji. Proszę usiąść wygodnie i zapiąć pasy. To będzie najprzyjemniejsza podróż w Państwa życiu.

Jeśli boicie się latać, po przeczytaniu tej książki przestaniecie. W końcu kapitan zawsze czuwa nad bezpieczeństwem lotu... o ile właśnie nie uciął sobie drzemki.


Jeśli z niecierpliwością wyczekujecie kolejnej podniebnej podróży, po lekturze jeszcze bardziej pokochacie latanie – i będziecie wiedzieli na jego temat dużo więcej. Jaką funkcję na lotnisku pełni marszałek? Ilu pasażerów rocznie obsługuje lotnisko Londyn-Gatwick, a ilu Lotnisko Chopina? Dlaczego japońscy piloci latają w rękawiczkach?


A jeżeli marzycie o karierze pilota, dowiecie się, ile to kosztuje – pieniędzy i wyrzeczeń.


Podczas tego lotu wzniesiemy się na prawie 400 stron, by poznać tajniki lotnictwa i zobaczyć, co się dzieje za pancernymi drzwiami kokpitu. Proszę się uważnie rozglądać – nie zabraknie pięknych widoków, które można podziwiać na zdjęciach zrobionych na wysokości kilku tysięcy metrów!


Pogoda sprzyja, szykuje się więc długi lot pełen ciekawostek, obalania mitów i dobrej zabawy. Po udanym zakończeniu lektury można klaskać.


Wasz kapitan Dariusz Kulik, twórca kultowego youtube’owego kanału Turbulencja

Wszystkie rzeczy, o które chciałbyś zapytać pilota, ale nie możesz, bo siedzi za pancernymi drzwiami.

KUP NA EMPIK.COM
KUP NA SQNSTORE.PL
SPRAWDŹ ATRAKCYJNY BOOKBOX

PREMIERA
25.03.2020

KUP E-BOOKA I CZYTAJ OD RAZU

Najciekawsza podróż po tajnikach lotnictwa

Czy pracę pilota można przedstawić w sposób lekki, zrozumiały i dowcipny? Okazuje się, że TAK. Kapitan Dariusz Kulik robi to z prawdziwym znawstwem, dzięki czemu rzeczy skomplikowane stają się naprawdę łatwe w odbiorze. Przy okazji obala szereg mitów związanych z tym zawodem. Z kolei jego pionierskie podejście do awiacji wyzwala wiele emocji i skłania do refleksji.

Tadeusz Wrona, pilot, 22k FT

Kilka słów o mnie

Nazywam się
Dariusz Kulik

Urodziłem się w 1970 roku w Głubczycach, a pilotem samolotów pasażerskich zostałem w wieku 37 lat.


Pierwszy raz wzbiłem się w powietrze na szybowcu w 2001 roku. Zanim rozpocząłem latanie na „dużych” samolotach, byłem instruktorem szybowcowym. Pilotowałem Jetstreama 32 i Boeinga 737, a aktualnie pilotuję Airbusa A320 na terenie Europy, Azji i Ameryki Południowej.


Od zawsze pasjonowałem się samolotami i lataniem, jednak w pewnym momencie marzenia musiały ustąpić miejsca rzeczywistości. Wykształciłem się na elektroenergetyka, a później po szkole i obowiązkowej służbie wojskowej zajmowałem się informatyką i filmowaniem na weselach. Po pewnym czasie postanowiłem wrócić do swojej największej pasji – i tak oto dziś pilotuję samoloty pasażerskie.


Samoloty i wszystko, co z nimi związane, to szalenie ciekawe tematy, dlatego postanowiłem podzielić się z Wami związanymi z nimi ciekawostkami, moją wiedzą i doświadczeniem. I tak od stycznia 2018 roku w serwisie YouTube prowadzę kanał „Turbulencja”, który w ciągu dwóch lat zebrał ponad 178 000 subskrypcji. W filmach opowiadam o pracy pilota, moich początkach w tym zawodzie, poruszam różne zagadnienia związane z lotnictwem oraz opisuję najciekawsze miejsca, jakie odwiedziłem.


Zapraszam Was do mojego świata!

Zobacz, jak moja praca wygląda w rzeczywistości!

Click to play video
Click to play video
Click to play video

Odwiedź mój kanał i poczuj klimat książki.

KANAŁ YOUTUBE TURBULENCJA

Dlaczego warto?

Lubicie ciekawostki? Tak? To świetnie! W Turbulencji przybliżam ich bardzo dużo!

A jeśli marzycie o karierze pilota samolotów pasażerskich, to opowiem Wam, jak w Polsce spełnić to marzenie, od czego zacząć, na co zwracać uwagę i na co się przygotować.

Samolot to nie tylko podróż z punktu A do B, pasażerowie, piloci i załoga. To także ogrom pracy obsługi naziemnej, kontroli lotów i wielu innych działów, o których podróżujący często nie mają pojęcia. W „Turbulencji” opowiadam, jak to działa.

Wytłumaczę Wam wszystko, co związane jest z budową samolotu, jego funkcjonowaniem, fizyką i techniką. Pokażę, że wypadki i awarie to rzadkość, a o katastrofę jest naprawdę trudno.

Moja historia pokazuje, że pilotem samolotów pasażerskich można zostać w każdym wieku. Youtuberem również ;)

A jeśli kiedyś znajdziesz się w sytuacji awaryjnej i będziesz musiał zasiąść w kokpicie, aby zastąpić pilota, to lektura tej książki da ci szanse aby sprowadzić samolot na ziemię.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o lataniu, ale nie wiecie kogo zapytać. Pan Dariusz z pasją i humorem opowiada o zawodzie pilota i realiach pracy w lotnictwie. Turbulencja to doskonałe uzupełnienie kanału na YouTubie oraz literackie spotkanie z fascynującym człowiekiem!

Marta Włodarczyk, stewardessa i blogerka

Mam coś specjalnego – już dziś możesz przeczytać fragment Turbulencji zupełnie za darmo! Zapisując się do newslettera, na podany adres mailowy otrzymasz rozdział Turbulencji oraz dołączysz do grona osób, które jako pierwsze będą na bieżąco z informacjami o książce i o nadchodzących spotkaniach autorskich.

Darmowy fragment

To jak? Lecimy?

Patronat medialny:

Partnerzy wydania:

© Copyright - Wydawnictwo SQN 2020

Show Your Customers Their Needs

What will you get
in the location

A few words about your product/offer. Focus on the benefits not the features. Explain how your product will improve your customer's life. Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer.

1456 flight in the world

2385 happy customer enjoy jouneys

356 best destinational we explore

2345 package tours every year.

$950
Book This

Kilka słów o mnie

Nazywam się
Dariusz Kulik

Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer. A few words about your product/offer. Focus on the benefits not the features. Explain how your product will improve your customer's life.


Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer.

Departure
20.07
Group size
Duration
5 Days
$950
Book This